Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

График работы спортивного зала

Дата: 4 мая 2016 в 16:38, Обновлено 15 ноября в 15:16
Автор: Черняк М. А.

Графік работы спартыўнай залы

Круцілавіцкага дзіцячага сада/сярэдняй школы

на I паўгоддзе   2018-2019 навучальны год

Дзень

Форма дзейнасці

Настаўнік

Панядзелак

8.00-8.10

Уборка спартыўнай залы

8.15-8.25

Ранішняя гімнастыка

Лакцевіч А.К.

8.30-9.15

Вольны час

9.25-10.10

Фізічная культура і здароўе ў XI класе

Лакцевіч А.К.

10.25-10.40

Разнаўзроставая група

Філатава С.А.

10.45-11.15

Група інтэграванага навучання і выхвання

Філатава С.А.

11.10-11.30

Рухомы перапынак, пачатковыя класы I-IV

Філатава С.А.

11.30-12.15

Фізічная культура і здароўе ў VI класе

Гадзіна здароўя і спорту II класе

Гузоўскі С.А.

Філатава С.А.

12.15-12.30

Рухомы перапынак V-XI класах

Філатава С.А.

12.35-13.20

Фізічная культура і здароўе ў XI класе

Гадзіна здароўя і спорта ў X класе

Лакцевіч А.К.

Гузоўскі С.А.

13.30-14.15

Гадзіна здароўя і спорта ў VIII класе

Фізічная культура і здароўе ў V класе

Гузоўскі С.А.

Лакцевіч А.К.

13.40-14.25

Спартыўная гадзіна ГПД

Старук П.І.

14.25-15.10

Факультатыў па баскетболу ў VI класе

Гузоўскі С.А.

16.00-16.45

Спартыўная гадзіна ГПД

Мойсейчык Т.А.

15.30-17.00

Секцыя л.а, ДЮСШ

Лакцевіч А.К.

17.00-18.00

Вольны час

18.00-20.00

ААТ “Граніт-Агра”

Аўторак

8.00 – 8.10

Уборка спартыўнай залы

8.15 - 8.25

Ранішняя гімнастыка

Лакцевіч А.К.

8.30 - 9.15

Вольны час

9.25-10.10

Фізічная культура і здароўе ў I-II класе

Філатава С.А.

10.25-10.40

Разнаўзроставая група

Філатава С.А

10.45-11.15

Група інтэграванага навучання і выхавання

Філатава С.А.

11.10-11.30

Рухомы перапынак

11.30-12.15

Фізічная культура і здароўе ў  Х класе

Гузоўскі С.А.

12.15-12.30

Рухомы перапынак V-XI класах

Філатава С.А.

12.35-13.20

Фізічная культура і здароўе ў III  класе

Гадзіна здароўя і спорту у VI клас

Лакцевіч А.К.

Гузоўскі С.А.

13.30 – 14.15

13.40-14.25

Фізічная культура і здароўе ў VII  класе

Фізічная культура і здароўе ў VIII  класе

Спартыўная гадзіна ГПД

Лакцевіч К.А.

Гузоўкі С.А

Старук П.І..

14.25-15.10

Гадзіна здароўя і спорту IХ класе

Лакцевіч К.А.

15.10-16.00

Вольны час

16.00-16.45

ГПД

Майсейчік Т.А.

17.00-18.00

Вольны час

17.00-20.00

ААТ “Граніт-Агра”

Серада

8.00-8.10

Уборка спартыўнай залы

8.15 - 8.25

Ранішняя гімнастыка

Лакцевіч А.К.

8.30 - 9.15

Фізічная культура і здароўе ў VIII класе

Гузоўскі С.А.

9.25-10.10

Фізічная культура і здароўе ў IХ класе

Лакцевіч А.К.

10.25-11.10

Вольны час

11.10-11.30

Рухомы перапынак              

 Кл. кіраўнік

11.30-12.15

Фізічная культура і здароўе ў IV класе

Гадзіна здароўя і спорту, III клас

Філатава С.А.

Лакцевіч А.К.

12.15-12.35

Рухомы перапынак

Кл. кіраўнікі

12.35-13.20

Вольны час

13.30-14.15

13.40-14.25

Гадзіна здароўя і спорту, ХI клас

ГПД

Лакцевіч А.К.

14.25-15.10

Гадзіна здароўя і спорту, VII клас

Лакцевіч А.К.

15.15-15.55

Вольны час

16.00-16.45

Спартыўная гадзіна. ГПД

Майсейчык Т.А.

15.30-17.00

Секцыя лёгкай атлетыкі ДЮСШ

Лакцевіч А.К.

Чацвер

8.00 – 8.10

Уборка спартыўнай залы

8.15 - 8.25

Ранішняя гімнастыка

Лакцевіч А.К.

8.30-9.15

Фізічная культура і здароўе ў XI класе

Лакцевіч А.К.

9.25-10.10

Фізічная культура і здароўе, III клас

Лакцевіч А.К.

10.25-11.10

Гадзіна здароўя і спорту,  Vклас

Лакцевіч А.К.

11.10-11.30

Рухомы перапынак

11.30-12.15

Фізічная культура і здароўе IX клас

Гузоўскі С.А.

12.15-12.35

Рухомы перапынак V-XI класах

Філатава С.А.

12.35-13.20

Гадзіна здароўя і спорту, I-II клас

Фізічная культура і здароўе, VI клас

Філатава С.А.

Гузоўскі С.А.

13.30-14.15

Фізічная культура і здароўе, VII клас

Лакцевіч А.К.

14.25-15.10

Фізічная культура і здароўе ў  VIII класе

Гузоўскі С.А.

15.20-15.50

Група інтэграванага навучання і выхавання

Філатава С.А.

16.00-16.45

Спартыўная гадзіна ГПД

Майсейчык Т.А.

15.30-17.00

Секцыя лёгкай атлетыкі ДЮСШ

Лакцевіч А.К.

17.00-18.00

Вольны час

18.00-20.00

ААТ “ Граніт-Агра”

Пятніца

8.00-8.10

Уборка спартыўнай залы

8.15-8.25

Ранішняя гімнастыка

Філатава С.А.

8.30-9.15

Вольны час

9.25-10.10

Фізічная культура і здароўе, I-II клас

Філатава С.А.

10.25-10.40

Разнаўзроставая група

Філатава С.А.

10.45-11.15

Група інтэграванага навучання і выхавання

Філатава С.А.

11.00-11.30

Рухомы перапынак

Лакцевіч К.А.

12.15-12.35

Рухомы перапынак

Філатава С.А.

12.35-13.20

Фізічная культура  і здароўе ў IV класе

Філатава С.А.

13.30-16.00

Вольны час

16.00-16.45

Спартыўная гадзіна ГПД

Майсейчык Т.А.

17.00-18.00

Вольны час

18.00-21.00

ААТ “Граніт-Агра”

Субота

10.00-11.00

Спартыўныя мерапрыемствы

Лакцевіч А.К.

18.00-20.00

Гурток “ Юны валейбаліст”

Лакцевіч А.К.

Нядзеля

18.00-21.00

ААТ “Граніт-Агра”

        

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.